Skip to main content
Pekárenské stroje a produkty

Partneri spoločnosti OMEGA Slovakia, spol. s r.o.

Omega Slovakia s.r.o. sa môže popýšiť partnerstvom s renomovanými svetovými výrobcami z Talianska, Nemecka, Rakúska, Fínska či Holandska. Ich najvýznamnejšími klientmi sú veľké reťazce ako TESCO, LIDL, KAUFLAND a PENAM Slovakia.

Od roku 1997 sa Omega Slovakia s.r.o. pravidelne zúčastňuje pekárenských výstav doma aj v zahraničí, kde prezentuje najnovšie trendy a technológie. Aj vďaka týmto prestížnym výstavám sa neustále posúva vpred a upevňuje si pozíciu na trhu. V spoločnosti Omega Slovakia s.r.o. si zakladajú na vlastnom odbornom raste a vzdelávaní. Aktívne sa zúčastňujú školení a sympózií. Okrem toho organizujú pre klientov rôzne prevádzacie školenia a dni otvorených dverí.

Potenciálni zákazníci sa tak môžu oboznámiť s najnovšími produktmi a technológiami. Vo firme však nejde iba o obchod. Sú pre ňu dôležité aj také hodnoty ako inovácia, kvalita a spolupráca. Má nielen špičkové produkty, ale aj profesionálny prístup. Ľudia v nej si sú vedomí, že ich úspech závisí od úspechu ich zákazníkov, preto sa snažia vytvoriť dlhodobé a vzájomne prospešné partnerstvá. Mysliac na budúcnosť, firma Omega Slovakia s.r.o. sa neustále rozvíja a hľadá nové príležitosti.

Sleduje trendy v pekárenskom priemysle a snaží sa prispôsobiť meniacim sa potrebám zákazníkov. Jej hlavným cieľom je zostať na Slovensku lídrom v oblasti predaja a servisu pekárenských pecí a zariadení.