Skip to main content

Interiéry predajní na kľúč

Plánujete otvoriť nový obchod, ale neviete, komu zveriť návrh a realizáciu?

Kontaktujte nás a my prídeme za vami. Zoznámime sa s vašou víziou, prezrieme si priestory, odpovieme na všetky vaše otázky a potom stanovíme cenu realizácie. Veríme, že budete veľmi spokojní.

Interiéry pekární, kaviarní a cukrární

Špecializujeme sa najmä na kamenné a kontajnerové interiéry pekární, kaviarní a cukrární. Vďaka veľkému počtu dodávateľov, s ktorými spolupracujeme, dokážeme navrhnúť riešenie, ktoré zodpovedá predstavám zákazníka, ako aj jeho cenovým možnostiam. Neváhajte nás kontaktovať na konzultáciu.

Obchody akéhokoľvek typu

Spoločnosť Omega Slovensko spol. s r.o. sa zameriava nielen na realizáciu pekární, ale aj ďalších prevádzok v oblasti gastronómie, ako sú mäsiarstvo, gastronómia a catering alebo vybavenie supermarketov. Dlhodobá spolupráca s nemeckým dodávateľom gastro zariadení Aichinger nám umožňuje vybaviť tieto predajne chladiacimi a nechladiacimi vitrínami a ďalšími gastro zariadeniami, ktoré technologicky a dizajnovo zodpovedajú najnovším európskym trendom v tejto oblasti. Výroba výrobkov z nehrdzavejúcej ocele priamo v našej divízii, ako aj dlhodobá spolupráca s výrobcami nábytku, nám umožňuje spracovať realizácie plne prispôsobené požiadavkám zákazníka pri zachovaní priaznivých nákladov.