Skip to main content
Pekárenské stroje a produkty

Populárna bezolejová delička cesta CALYBRA je na rok 2024 kompletne prepracovaná

Delička je približne o 20 cm kratšia a 12 cm širšia, čo uľahčuje inštaláciu s preklápačom cesta alebo nasadenie do existujúcej linky na chlieb. Je stabilnejšia vďaka širším nohám, čo môže byť dôležité v prípade extra veľkých násypných lievikov (napríklad 280-300-500 kg).

Detaily Calybry

Podobne ako v prípade Calybra Express je teraz hydraulický systém úplne oddelený od oblasti, do ktorej sa môže dostať cesto a múka. To uľahčuje čistenie a zvyšuje životnosť mechanických komponentov.

Chladiaci systém je umiestnený v tejto oddelenej oblasti, čo má za následok dlhší interval na čistenie filtrov.

Všetky elektrické komponenty sú zmontované vo veľkom, ľahko prístupnom rozvádzači na zadnej strane stroja, napriek čomu je všetko voliteľné príslušenstvo dostupné, ako napríklad Memory Connect Pack.

Prepracovalo sa srdce stroja: plastový bubon na preddelenie cesta. Vyrába sa iným spôsobom a je vyrobený z ešte tvrdšieho materiálu, čo umožňuje zmenšiť medzeru medzi bubnom a komponentmi z nehrdzavejúcej ocele o 60%. To má za následok väčšie vákuum, ktoré môže byť užitočné pre obzvlášť tvrdé cesto. V prípade tekutého cesta bude vo vnútri deličky podstatne menej zvyškov. Na toto riešenie sa čaká na patent, takže v budúcnosti pôjde o exkluzívny produkt firmy Artezen.

A nakoniec, ovládací panel s dotykovou obrazovkou je väčší pre ľahšiu viditeľnosť a ovládanie.