König Roto Passat SE

Rotačná pec König Roto Passat SE (SAVE ENERGY) je riešenie pre vysokú energetickú účinnosť na malej ploche. Roto Passat SE ponúka výrazné úspory v porovnaní so svojím predchodcom úspory energie. Použitie 2-stupňového horáka, snímač teploty spalín, plynulá regulácia teplovzdušnej klapky a inovatívny protiprúdový výmenník tepla tvoria základ týchto úspor.

Ekologický režim pre percentuálne zníženie výkonu pece, napr. pre pečenie s polovične naloženými vozíkmi alebo na pečenie po dlhšom čase pohotovostný režim.

Jednoduché rozmrazovanie mrazených výrobkov pomocou nového nová funkcia rozmrazovania. Chráni mrazené výrobky pred vysychaním s pulzujúcim vstrekovaním pary. Funkcia rozmrazovania môže byť jednoduché uloženie ako nový program pre širokú škálu produktov Roto Passat SE zaručuje vysokú kvalitu pečenia pre širokú škálu výrobkov.

Horúci vzduch cirkuluje v rúre v množstve, ktoré možno nastaviť pomocou uzatváracej klapky. Prebytočný vzduch prúdi okolo generátora pary a udržiava ho tak v pohotovostnom režime na ďalší vozík. Výmenník tepla a horák sú umiestnené v hornej časti pece nad komorou na pečenie. Jedinečná konštrukcia výmenníka spalín zaručuje dlhú životnosť. Pec je vybavená externými ventilátormi na prívod čerstvého vzduchu na chladenie elektromotorov a elektrických rozvodov, vrátane ovládacích prvkov.

Vozík je namontovaný na otočnej plošine v peci.

Možnosti vykurovania: plynový/olejový horák alebo elektrická pec.

Výhody:

  • pec sa dodáva v jednom kuse, krátky čas montáže
  • odsávač pár s odsávacím ventilátorom v cene
  • ovládanie dotykovou obrazovkou
  • na dokonalé pečenie je možné zvoliť až 50 programov v niekoľkých krivkách pečenia
  • prehľadné a zrozumiteľné zobrazenie všetkých dôležitých funkcií rúry
Technické dáta Roto Passat 980 N SE
Rozmer plechov 580 x 780 nebo 580 x 980 mm
Max. výška vozíku / počet poschodí 1810 mm / 18
Rozmery pece š x hl x v / váha 1450 x 1716 x 2630 mm / 1700 kg
Stroj zaberá plochu 2,48 m2
Výkon horáka / el. vykurovanie 84 kW / 62 kW
Napájanie a otáčky ventilátora/pripojenia 5 kW / 400 V
Kategórie: ,

Dotaz k produktu